אוהל להשכרה באירוע
השכרת ציוד לארועים

השכרת אוהלים – כל מה שצריך לדעת

השכרת אוהלים לאירועים בכל מידה ולכל אירוע

תחום מתפתח במיוחד בשנים האחרונות הוא תחום השכרת האוהלים לאירועים. לחברת “צל תמר השכרת ציוד לאירועים” היצע מגוון של אוהלים להשכרה לצורך מתן פתרונות קירוי לכל מטרה ופתרונות הצללה. לחברתנו אוהלים בגדלים שונים, מחומרים מגוונים לכל מטרה ולכל אירוע. אנו מציעים להשכרה אוהלים דקורטיביים, מרשימים או צנועים, בהתאמה אישית, העומדים בכל תקני הבטיחות.

השכרת אוהל מתחילה במיפוי צרכי הלקוח והאירוע : מספר האנשים, גודל המתחם עבורו נדרש האוהל, תנאי מזג אוויר, חלונות, כניסות, יציאות ועוד. אנו ממליצים כי בטרם יוזמן האוהל, ייפגש הלקוח עם מומחי האוהלים שלנו.

לאחר שאופיינו הדרישות מהאוהל, נערכת החברה לאספקתו. אנשי המקצוע המיומנים של חברת “צל תמר השכרת ציוד אירועים” יגיעו למקום האירוע, יתקינו בו את האוהל ויוודאו שהאוהל עומד בדרישות הלקוח ובכל התקנים הנדרשים. בתום האירוע יגיעו אנשינו לפרק את האוהל המושכר.

לחברתנו אוהלים המותאמים להגנה מפני גשם, שמש, רוח ועוד. האוהלים עשויים ממגוון רחב של חומרים, המותאמים לכל מקום בו הם נדרשים. בין האוהלים המוצעים ניתן לקבל אוהלים בהם קיימת אפשרות להוסיף מתקני חימום או מיזוג אוויר, אוהלינו מיוצרים בארץ, בעבדות יד, בהזמנה מיוחדת,  על מנת להשיג אוהל באיכות הגבוהה ביותר.

אוהלינו תמיד מגיעים אל הלקוח כשהם במצב מעולה. חשוב לזכור כי לא כל אוהל זהה למשנהו ויש להשוות לא רק את טיב האוהל אלא גם את איכות השירות של מתקין האוהל ואת ניסיונו בהתקנת אוהלים. אנו מתחייבים כי התקנת האוהלים תתבצע באופן מקצועי וזהיר על מנת לא לפגוע בסביבה. כל האוהלים עוברים ביקורת הנדסית, ומכוסים בביטוח לכל הסיכונים>

השכרת אוהלים עם צל תמר

אצלנו תוכלו להשכיר אוהלים לחתונות, תערוכות וירידים, כתוספת לאולם, אוהלים לאירועי שבת חתן, לימי הולדת  ואוהל לחינה בהתאם לצורככם. תוכלו להשכיר אוהלים ממוזגים ומחוממים אוהלים מבד לייקרה מיחד לימי הקיץ החמים, הצללות דקורטיביות לאירועים וכמובן אוהל לאירועים מסוג, שבעה אבלים אבלות ואוהלים לאזכרות.להשכרת אוהלים צרו איתנו קשר עוד היום 050-2143834
או לחצו כאן